mgr Dorota Deka
psycholog

mgr Dorota Deka

Jestem psychologiem pracującym na co dzień z dziećmi w wieku niemowlęcym, przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Udzielam pomocy w diagnostyce dzieci oraz prowadzę terapię dzieci, udzielam konsultacji rodzicom.

Ukończyłam Psychologię kliniczną dziecka na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem certyfikowanym terapeutą ręki oraz trenerem TUS.

W swojej pracy kieruje się podejściem  integracyjnym. Staram się łączyć metody terapii i formy pracy efektywne dla dziecka. Korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, jak i tych opartych na nurcie psychodynamicznym. Wykorzystuje również metodę pozytywnej dyscypliny i terapii przez zabawę.

Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w trakcie stażu w Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci przy Pracowni Psychologii Klinicznej Dziecka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilku lat pracuję jako psycholog w żłobkach i przedszkolach.

Obecnie pracuje jako psycholog w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 438 oraz w Przedszkolu nr 39 w Warszawie. Współpracuje również z przedszkolami prywatnymi, prowadząc zajęcia  grupowe i indywidualne z dziećmi i udzielając konsultacji.

Szkolenia:

  • Certyfikat Terapia przez zabawę
  • Certyfikat Terapia Ręki I i II stopnia
  • Szkolenie “AAC komunikacja wspomagająca i alternatywna- jak zacząć pracę w obszarze komunikacji z dzieckiem lub dorosła osoba z autyzmem stopień I i II”
  • Cykl warsztatów “Wsparcie dziecka z ASD”

Kontakt

Legionowo
606 666 279
kontakt@poradniawerbena.pl